Skip to content

Wspomnienia uczestników

😉

Byłem już 8 raz na tym spotkaniu. Za każdym razem przeżywam różne emocje. To spotkanie pomogło mi odkryć – tak dla siebie co znaczy być „tworzącym pokój” z niecierpliwością czekam kolejnego Weekendu

Mikołaj, 15 lat


 

To było moje drugie spotkanie w Krzywym Rogu. Kiedy przyjechałem pierwszy raz poczułem lekką atmosferę i od razu zachciałem przyjechać znów.

Stanisław, 14 lat


 

Każda chwila tego spotkania napełniona była niezapomnianymi wrażeniami. Jesteśmy w „Kościele” od niedawna i po każdym takim spotkaniu młodych mamy wielką ochotę przyjechać na następny Weekend z Bogiem.

Walera i Igor, 13-14 lat


 

Dla mnie każdy Weekend jest niepowtarzalny. Za każdym razem otrzymuje odpowiedź na niektóre pytania dotyczące mojego życia. Teraz – kiedy uczestniczyłam już w dziewiątym spotkaniu – śmiało mogę powiedzieć, że : „staliśmy się jedną wielką rodziną”.

Switłana, 16 lat


Dziękuje organizatorom spotkania i wszystkim, którzy im w tym pomogli !

Wszystko było super – pomysł niewątpliwie wypalił ponieważ czuło się obecność Chrystusa między nami w ten weekend. Już widzę owoce tego spotkania podobnie jak było i ostatnim razem, kiedy skożystałem z zaproszenia. Osobiście uważam, że to spotkanie wyrwało mnie na kilka dni z miejskiego zgiełku, który uzależnia i wkłada w głowę głupie pomysły oraz wciąga w krąg ludzi znających i szanujących Boga.
„Przybliżyło się Królestwo Niebieskie”! 🙂

Nie wiem co by można skrytykować 🙂
Być może tylko to: zauważyłem niewielkie przenisienie akcentu ze wspólnych modlitw na różnego rodzaju zajęcia integracyjne. Tam w postawach uczestników można znaleść nowe relacje między sobą. Myślę, że to też jest jakaś forma kontaktu z Panem Bogiem – ta możliwość dostrzeżenia Chrystusa w najmniejszych dzieciach ale i  dorosłych 🙂

Dziękuje wszystkim!

Anonim !!! ;)


Krzywy Róg…  Przyjechałam tu pierwszy raz, bardzo spodobało mi się tu… Chcę więcej…  🙂

Anonim


Dziękujemy każdemu ojcu i każdej siostrze za to, że stworzyliście przyjazną, Bożą rodzinę. Wszyscy bardzo Was lubimy! 🙂

Anonim


Wszystko było super! Obowiązkowo jeszcze tu przyjadę. Jesteście wszyscy świetni!

Anonim


Spodobało mi się to, że tu wszyscy są wielką rodziną a w tej rodzinie obecny jest Bóg.

Anonim


Dziękuje za ciepłe przyjęcie, za wszystkie słowa i modlitwy. Bardzo rodzinna atmosfera. Dziękuje za wszystko.  Niech Pan Bóg pomaga Wam dalej prowadzić takie spotkania i przybliżać tym samym młodzież do Boga i do drugiego człowieka.

Anonim


Bardzo się cieszę, że przyjechałam do Krzywego Rogu dlatego, że nauczyłam się tu słuchać Boga i tego co On do mnie mówi. Zrozumiałam, że nie jest ważne czy jesteś biedny czy bogaty – wszystko jedno zawsze możesz być szczęśliwy.

Ksiusza


Bardzo dziękuje za świetny weekend! Bardzo mi się spodobało! dziękuje!

Anonim


Chce podziękować naszym kochanym księżom i siostrom! Wkładacie w nas dużo miłości, sił i cierpliwości; dajecie przykład prawdziwe chrześcijańskiego życia; tworzycie ciepłą i domową atmosferę, dzięki której każdy czuje się równoprawnym członkiem naszej wielkiej i kochającej się rodziny. Po każdym spotkaniu z niecierpliwością czekamy następnego, chcemy znów spotkać się na wspólnej modlitwie w której wiele miłości, przyjaźni i dobra. Z całego serca – bardzo Wam dziękuje.

Anonim


Chcę powiedzieć, że takie spotkania potrzebne są każdemu. Na nich odpoczywasz, nabierasz śmiałości w relacji do nowych ludzi, dowiadujesz się wiele nowego. Co niecodzienne w naszych czasach – na tych zjazdach nie spotkałam ani jednego nieszczerego albo złego człowieka. Wszyscy są tu inteligentni, dobrzy szczerzy, nie ma czegoś takiego, jak wiecie np. w szkole: „ona tak beznadziejnie się ubiera, tak beznadziejnie wygląda – nie będziemy się z nią przyjaźnić”. Tutaj nawet nie pachnie czymś takim. Tutaj młodzież ma zupełnie inne priorytety.

Ania pisała o tym jaki „dar” wylosowała – ja wylosowałam dar pobożności, również od razu zrozumiałam dla czego przypadł on właśnie mnie. Ostatnimi czasy zgubiłam gdzieś łączność z Panem Bogiem. To spotkanie przypomniało mi komu powinnam być wdzięczna, o kim nie mogę zapominać. Na wiele pytań, które były w mojej głowie znalazłam odpowiedzi dzięki temu spotkaniu, (jakoś nigdy nie mogłam napisać ich i wrzucić do skrzynki pytań – kto wie, ten zrozumie o czym mówię). Znajdowałam te odpowiedzi na konferencjach, na kazaniach a także w podejściu innych do mnie. Odpowiedziałam sobie na wiele pytań, które były w mojej głowie.

Dziękuje wszystkim bez wyjątku! Absolutnie każdy z Was, pomógł mi nawet nie wiedząc o tym 🙂

Anonim


– podobało się: czuwanie, adoracja, przyroda
– brakowało czasu na naukę nowych pieśni
– chciałabym uwielbienia (tam śpiewa się pieśni uwielbienia i między pieśniami mówi się za co wielbisz Boga )

Ania


– Mi spodobało się wszystko – absolutnie wszystko
– Najbardziej czuwanie – ono najbardziej mnie dotknęło; nie da się tego opowiedzieć.
– Chciałbym więcej pracy w grupach, uważam, że to bardzo ciekawe.

Bogdana


Na spotkaniu wszystko mi się podobało, szczególnie konferencje i miła atmosfera. Zgadzam się ze Swietą odnośnie tańców – trochę ich brakowało – a poza tym wszystko super.

Julia


Chce podzielić się wrażeniami… Na początku powiem dziękuje temu, kto wybrał film – znalazłam w nim wiele odpowiedzi. Ale napisze nie o tym. Chcę powiedzieć, że kiedy losowaliśmy dary Świętego Ducha – liczyłam na dar mądrości albo wiedzy – ponieważ niebawem egzaminy, a przypadł mi dar odwagi – wiem jednak jak dar ten odnosi się do mojego życia. Już na nie jednym spotkaniu mogłabym coś powiedzieć ale milczałam. Tym razem coś się zmieniło – dzięki Duchowi Świętemu postanowiłam wreszcie odezwać się w czasie modlitwy wiernych – zaśpiewałam też psalm nie patrząc na to jak bardzo się bałam 😉 p.s. sory za błędy

Ania


Spotkanie było bardzo fajne

Andrzej


Było mi bardzo miło fotografować Was wszystkich. Dziękuje Ani, która robiła zdjęcia kiedy byłem zajęty, dziękuje wszystkim kto był 🙂

Roman


Było bardzo fajnie i wesoło. Kolejne spotkanie mogłoby być szybciej!!! Wszystko było super!!!

Ania


W imieniu wszystkich uczestników chce bardzo podziękować naszym drogim księżom i siostrom za spotkanie, które napełnione było dobrą i ciepłą atmosferą! Ciekawe i pouczające konferencje, adoracja Najświętszego Sakramentu, adoracja krzyża – wszystko to zastawiło w naszych sercach niezapomniane doświadczenia. Płomyk, który zapalił się w naszych sercach  dzięki Bogu i dzięki Waszym staraniom postaramy się nieść przez całe nasze życie! Życzymy Wam zdrowia i Bożego błogosławieństwa!

Anonim